Noćna šetnja ljubimaca od subote
Gradjani Srbije će od subote moći da šetaju svoje ljubimce u periodu od 11 sati uveče do jedan ujutru, saopštio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
On je pojasnio da će biti dozvoljena šetnja u krugu od 200 metara od mesta prebivališta.
”Razumemo njihove potrebe”, rekao je Vučić.